آموزش ایجاد Mail Server و تنظیم آن بر روی ایزابل

2 ماه پیش

در این مقاله به بررسی قسمت Email بر روی ایزابل خواهیم پرداخت و گام به گام قسمت های مختلف Email رو به صورت زیر شرح می دهیم.
Domains: در این قسمت می توانیم یک دومین معتبر رو که Mail Server  اصلی سازمان یا شرکت بر روی آن قرار دارد رو براحتی و باز زدن Add اضافه کنیم.

Accounts: در این بخش می توانیم برای هر دومین که در بخش قبل اضافه شده است یک حساب با امکان مقدار فضای موردنیاز رو تعیین کنیم.
Relay: این گزینه این امکان را به ما می دهد تا ایمیل ها را از ایزابل به خارج از آن ارسال کنبم.
Web mail: از این بخش می توانیم با داشتن اطلاعات حساب به ایمیل سرور خود دسترسی پیدا کنیم.
Anti Spam: با استفاده از فعال کردن این گزینه می توانیم از ایمیل های اسپم جلوگیری کنیم و سطح آن بسته به خواسته ما قابل تغییر می باشد.
Remote SFTP: در این بخش می توانیم یک ایمیل سرور خارجی و عمومی مانند Gmail, yahoo, hotmail و … را به ایزابل متصل کنیم تا ایمیل ها از سمت ایزابل به آن ارسال گردند. در این بخش می توانیم ایمیل سرورهای عمومی مانند gmail، yahoo و hotmail را به عنوان remote smtp انتخاب کنیم. تنها بایستی اطلاعات حساب و پورت را در این بخش وارد نماییم. بر اساس نوع پروتکلی که برای سرویس ایمیل از آن بهره می گیرید، شماره پورت رو در قسمت مربوطه بنویسید.
Emails List: نشان دهنده حساب های ایمیل مرتبط به دومین های تعریف شده هست.
Email stats: نشان دهنده آمار مربوط به ایمیل های دریافتی به ایزابل می باشد.
Vacations:  امکان تعریف یک ایمیل برای تعطیلات
خب با استفاد از منوی Email متوجه شدیم که می توانیم کارهای متفاوتی بسته به نیازهای درون سازمانی رو پیاده سازی نمود و در این مقاله توانستیم به طور کامل با گزینه های ایزابل آشنا شویم.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

مهم ترین های مبیت